Battle'ai

Šokių dvikovos (battle‘ai) vyks:

2 vs 2 HIP HOP

2 vs 2 HOUSE

2 vs 2 B-BOYING

kategorijose.

BE BRAVE ESSENTIALS (buk drąsus) koncepcijos pagalba mėginama grįžti prie gatvės šokių dvikovų šaknų, kai šokėjai savo santikius aiškinosi mesdami vienas kitam išūkius. Norėdamas parodyti savo pranašumą išsikviesdavo kitą šokėją į dvikovą, o tada jau tik nuo šokėjų priklauso, kuris išeis pakelta galva, o kuris eis treniruotis kitai dvikovai.

Kiekvienos kategorijos 8 stipriausios poros bus suskirstytos į du pogrupius susidedančius iš 4 porų. Į pirmąjį pogrupį, iš 8 atrinktų porų, pateks teisėjų vertinimu stipriausios poros, į antrąjį pogrupį, iš 8 atrinktų porų, pateks 4 teisėjų nuožiūra silpniausios poros.

Tolimesnė įvykių eiga priklausys tik nuo šokėjų. Jokios fortūnos ar sėkmės faktoriaus. Drąsa, taktika ar atsitraukimas – „be brave ESSENTIALS“.

Dvikovos vyks savo varžovo pasirinkimo principu. Kieviena pora turės mesti iššūkį tai porai, prieš kurią norės įrodyti savo pranašumą (šokti). Vienintelis apribojimas pasirenkant sau varžovą bus tas, kad pirmojo/antrojo pogrupio pora negalės iššūkio mesti porai iš to paties pogrupio.

Vedėjas pakvies vieną porą iš pirmojo pogrupio ir paprašys iškarto mesti iššūkį porai iš antrojo pogrupio. Nieko nelaukiant vyksta dvikova (battle). Po dvikovos teisėjai ranka parodo į tą porą, kuri nugalėjo dvykovoje. Nugalėjusi pora keliauja į pusfinalį, o pralaimėjusi pora iškrenta iš žaidimo (kovos). Toliau vedėjas pakvies kitą porą iš antrojo pogrupio ir paprašys mesti iššūkį porai iš pirmojo pogrupio. Nieko nelaukiant vyksta dvikova (battle). Po dvikovos teisėjai ranka parodo į tą porą, kuri nugalėjo dvikovoje. Nugalėjusi pora keliauja į pusfinalį, o pralaimėjusi pora iškrenta iš žaidimo. Tokiu pačiu principu įvyksta visos dvikovos iki pat finalo.

Buk drąsus – nėra ko prarasti – yra tik kuo pasidalinti.

 

Copyright © 2012 Urban-Essentials.