Šokis (Battle'ai)

DALYVIAI

Dalyvavimas renginyje yra atviras kiekvienam. Dalyviai varžysis trijose skirtingose kategorijose pagal šokio stilius: Hip Hop, House ir B-boying. Šokių kovos vyks principu „du prieš du“. Norinti dalyvauti būtina užsiregistruoti.

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė visų dalyvių registracija. Dalyvio registracijos mokestis:

- registracija iki 2013 gegužės 1 d. - 20 Lt (vienam dalyviui);

- registracija iki 2013 gegužės 14 d. - 25 Lt (vienam dalyviui);

- registracija iki 2013 gegužės 21 d. - 30 Lt (vienam dalyviui);

- 2 kategorijos -5 Lt nuo bendros sumos.

Registracijos patvirtinimas vyks renginio dieną vietoje iki 12.30 val.

Išankstinė dalyvių registracija iki 2013 m. gegužės21 d. Renginio dieną bus galima užsiregistruoti, tik jeigu bus neatvykusių dalyvių.

REGISTRUOKIS ČIA

ATRANKA

Komandos, sudarytos iš dviejų vieno šokio stiliaus šokėjų, turės susirungti parodomojoje dvikovoje prieš kitą komandą. Komandos į dvikovas bus parenkamos atsitiktiniu būdu. Parodomųjų dvikovų vieno šokėjo išėjimo trukmė 30 sekundžių. Komandiniai išėjimai atrankų metu negalimi. Šokėjai turės improvizuoti pagal atsitiktinai renginio DJ parinktą muziką.

Į dvikovas pateks 8 kiekvienos kategorijos (Hip-Hop, House, B-boying) stipriausios poros, kurias atrinks atitinkamos kategorijos teisėjų komisija.

SVARBU. „be brave ESSENTIALS“:Kiekvienos kategorijos 8 stipriausios poros bus suskirstytos į du pogrupius susidedančius iš 4 porų. Į pirmąjį pogrupį, iš 8 atrinktų porų, pateks teisėjų vertinimu stipriausios poros, į antrąjį pogrupį, iš 8 atrinktų porų, pateks 4 teisėjų nuožiūra silpniausios poros.

Tolimesnė įvykių eiga priklausys tik nuo šokėjų. Jokios fortūnos ar sėkmės faktoriaus. Drąsa, taktika ar atsitraukimas – „be brave ESSENTIALS“.

BATTLES

Dvikovos vyks savo varžovo pasirinkimo principu. Kieviena pora turės mesti iššūkį tai porai, prieš kurią norės įrodyti savo pranašumą (šokti). Vienintelis apribojimas pasirenkant sau varžovą bus tas, kad pirmojo/antrojo pogrupio pora negalės iššūkio mesti porai iš to paties pogrupio.

Vedėjas pakvies vieną porą iš pirmojo pogrupio ir paprašys iškarto mesti iššūkį porai iš antrojo pogrupio. Nieko nelaukiant vyksta dvikova (battle). Po dvikovos teisėjai ranka parodo į tą porą, kuri nugalėjo dvykovoje. Nugalėjusi pora keliauja į pusfinalį, o pralaimėjusi pora iškrenta iš žaidimo (kovos). Toliau vedėjas pakvies kitą porą iš antrojo pogrupio ir paprašys mesti iššūkį porai iš pirmojo pogrupio. Nieko nelaukiant vyksta dvikova (battle). Po dvikovos teisėjai ranka parodo į tą porą, kuri nugalėjo dvikovoje. Nugalėjusi pora keliauja į pusfinalį, o pralaimėjusi pora iškrenta iš žaidimo. Tokiu pačiu principu įvyksta dar dvi dvikovos, po kurių lieka keturios stipriausio kiekvienos kategorijos poros.

Ketvirtfinalio dvikovų metu poros išėjimas (nesvarbu ar tai solo ar komandinis) gali trukti iki 1 min. Komandai skiriami du išėjimai.

Renginio MC (vedėjas) pakviečia visas į pusfinalį patekusias vienos kategorijos poras. MC (vedėjas) atsitiktinumo tvarka pakviečia vieną iš porų ir paprašo mesti iššūkį vienai iš likusiųjų trijų porų. Vyksta dvikova (battle), po dvikovos teisėjai ranka parodo į tą porą, kuri nugalėjo dvykovoje. Nugalėjusi pora keliauja į finalą, o pralaimėjusi pora į kova dėl 3 vietos.

Taip pat vyksta antrasis pusfinalis. Tokia pačia tvarka kovojama visose kategorijose.

Pusfinalio dvikovų metu poros išėjimas (nesvarbu ar tai solo ar komandinis) gali trukti iki 1min. Komandai skiriami 3 išėjimai.

Kovų dėl 3-4 vietos metu poros išėjimas (nesvarbu ar tai solo ar komandinis) gali trukti iki 1 min. Komandai skiriami 4 išėjimai.

Kovų dėl 1-2vietos (finalų) metu poros išėjimas (nesvarbu ar tai solo ar komandinis) gali trukti iki 1 min. Komandai skiriami 4išėjimai.

TEISĖJAI

Pasirodymus atrankos ir dvikovu metu vertins kompetetinga tarptautinė 3 teisėjų komisija. Iš visų atrankoje dalyvavusių šokėjų, teisėjai atrenka po 8 kiekvienos kategorijos stipriausias poras ir jas suskirsto nuo geriausiasi pasirodžiusios iki silpniausiai pasirodžiusios. Kitame etape po kiekvienos kovos teisėjai balsuoja pakeldami ranką į laimėjusios komandos pusę. Ketvirtfinalyje pralaimėjusios komandos iškrenta, o pusfinalyje pralaimėjusios komanda lieka kovoti dėl 3 vietos.

Teisėjai turi teisę paprašyti papildomo išėjimo, jeigu abi komandos pasirodė vienodai gerai. Teisėjai turi teisę diskvalifikuoti komandą/šokėją už nepagarbų elgesį, jeigu tas elgesys nėra susijęs su dvikovos (battle) šokio elementais, trukdymą kitai komandai, apsvaigimą alkoholiu ar psichotropinėmis medžiagomis.

PRIZAI

GRINIEJI IR VERTINGOS RĖMĖJŲ DOVANOS (bus tikslinama).

PINIGINIS PRIZAS+ SDK kortelės+ ADIDAS ORIGINALS + RED BULL BC ONE ir kt.

Pirmyn– be brave ESSENTIALS.

Copyright © 2012 Urban-Essentials.